Endokrynologia i choroby wewnętrzne

Endokrynologia

Wykonuje:
lek. med. Monika Danis – Hącel

Dzięki współpracy ze znanym i cenionym specjalistą endokrynologii, Panią lek. med. Moniką Danis – Hącel w NZOZ GYN-CARE oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie zaburzeń hormonalnych.
  • Diagnostyka i leczenie chorób przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i gonad.
  • Opieka endokrynologa dla kobiet planujących ciążę i ciężarnych z chorobami endokrynokogicznymi.
  • Leczenie zaburzeń metabolicznych o podłożu endokrynnych.
  • Diagnostyka i leczenie otyłości.
  • Kwalifikacja do leczenia operacyjnego.
  • Opieka nad chorymi po leczeniu operacyjnym, terapii jodem radioaktywnym, radioterapii.
Choroby wewnętrzne

Wykonuje:
lek. med. Monika Danis – Hącel

Diagnostyka i leczenie pacjentów realizowany jest w NZOZ GYN-CARE we współpracy z Panią lek. med. Moniką Danis – Hącel wybitnym specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem i monitorowaniem pacjentów z chorobami internistycznymi.

  • Czytaj dalej…
Czytaj dalej…

Internista często jest pierwszym lekarzem, do którego udają się pacjenci z dolegliwościami dotyczącymi każdego z układów. Choroby wewnętrzne to bardzo szeroka dziedzina medycyny, która obejmuje schorzenia z zakresu alergologii, laryngologii, endokrynologii, pulmonologii, kardiologii, hipertensiologii, gastrologii i reumatologii. Pani lek. med. Monika Danis – Hącel prowadzi diagnostykę i leczenie wg wytycznych Towarzystwa Internistów Polskich korzystając ze współpracy z specjalistami w swojej dziedzinie i rekomendowanymi ośrodkami klinicznymi.e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 200 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © GYN-CARE