Specjalista ginekolog – położnik, ginekologii onkologicznej

dr n. med. Katarzyna Jalinik


Zarezerwuj wizytę

GODZINY PRZYJĘĆ


SOBOTA
16:00 – 20:00


KONTAKT


Specjalizacja położnictwa i ginekologii, ginekologii onkologicznej.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2003 roku pracuje w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Główne zainteresowania kliniczne i praktyczne, w zakresie praktyki lekarskiej obejmują:

  •  w zakresie perinatologii – opieka nad kobietą ciężarną
  •  w zakresie ultrasonografii – przesiewowa diagnostyka ciąży o przebiegu prawidłowym, wad rozwojowych płodu oraz schorzeń ginekologicznych.
  •  w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej – leczenie chorób narządów płciowych żeńskich ze szczególnym uwzględnieniem patologii w zakresie przydatków, trzonu i szyjki macicy.

Posiada liczne certyfikaty z zakresu ultrasonografii ( certyfikat FMF nr 42612: Certificate of competence in the 11-13 weeks scan, The 20-22 weeks scan, Cervical assessment, Doppler ultrasound, certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego) i kolposkopii, świadczące o umiejętnościach zawodowych, wydawanych przez krajowe i zagraniczne ośrodki naukowe.

Odbyła liczne, polskie i zagraniczne, szkolenia i staże z zakresu położnictwa i ginekologii ze szczególnym uwzględnieniem ultrasonografii, kolposkopii, ginekologii operacyjnej i endoskopii.

Oferuje konsultacje w języku:

  • angielskim,
  • niemieckim
  • rosyjskim.

e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 300 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny NZOZ GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © NZOZ GYN-CARE