Zabiegi lecznicze w uroginekologii, ginekologii estetycznej i medycynie estetycznej

Zabiegi estetyczne twarzy i szyi

Wykonuje:
dr n. med. Norbert Karasiński

W NZOZ GYN-CARE oferujemy zabiegi wypełnienia zmarszczek, kurzych łapek, poprawę owalu twarzy, wypełnienie policzków, powiększenie i poprawę konturu ust.

  • Kiedy powinno się rozpocząć zabiegi?
Kiedy powinno się rozpocząć zabiegi?

Biologiczne starzenie się skóry zaczyna się około 25 roku życia nawet jeżeli nie jest to jeszcze widoczne. Twarz zmienia się z wiekiem: policzki opadają, usta zwężają się, pojawiają się  zmarszczki w kącikach ust. Postępujące z czasem zmiany sprawiają, że wygląda na zmęczoną. Tak więc drobne zmarszczki, które wcześniej wydawały się tak bez znaczenia, z czasem stają się coraz bardziej irytujące. Wczesne podjęcie interwencji sprawia, że ​​skóra dłużej wygląda młodziej.


  • Dlaczego kwas hialuronowy?
Dlaczego kwas hialuronowy?

Do zabiegów wykorzystywane sążne preparaty kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy jest w 100% przyswajalnym produktem naturalnym i ważną częścią ludzkiego organizmu. W odpowiednim stężeniu gwarantuje nawilżenie, elastyczność i sprężystość skóry.

Z biegiem czasu i w zależności od indywidualnych czynników stężenie kwasu hialuronowego w skórze właściwej stopniowo spada, co skutkuje utratą objętości i elastyczności. Skóra staje się bardziej sucha, wiotka i pomarszczona.


  • Czy zabieg jest bezpieczny?
Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy to naturalny, biodegradowalny produkt, który nie wymaga testu tolerancji.


  • Jakie dobierane są preparaty do wypełnień?
Jakie dobierane są preparaty do wypełnień?

Zależnie od głębokości deficytów i oczekiwanego efektu do wypełnień stosuje się  preparaty kwasu hialuronowego w różnych stężeniach. Oferowana  gama produktów umożliwia natychmiastowe, indywidualnie dopasowane wypełnienie zmarszczek oraz natychmiastowy widoczny efekt ujędrnienia lub powiększenia


  • Czy rezultat jest od razu widoczny?
Czy rezultat jest od razu widoczny?

Wyniki można zobaczyć natychmiast po wstrzyknięciu.


  • Czy rezultat jest trwały?
Czy rezultat jest trwały?

Dzięki innowacyjnej technologii oraz działaniu antyoksydacyjnemu Pan dr n. med. Norbert Karasiński gwarantuję naturalny długotrwały efekt nawet do 18 miesięcy.Zabiegi estetyczne twarzy i szyi

PLIKI PDF. DO POBRANIA


ZGODA NA ZABIEG


e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 250 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © GYN-CARE