Zabiegi lecznicze w uroginekologii, ginekologii estetycznej i medycynie estetycznej

Zabiegi estetyczne twarzy i szyi

Wykonuje:
dr n. med. Norbert Karasiński

W NZOZ GYN-CARE oferujemy zabiegi wypełnienia zmarszczek, kurzych łapek, poprawę owalu twarzy, wypełnienie policzków, powiększenie i poprawę konturu ust.

  • Kiedy powinno się rozpocząć zabiegi?
Kiedy powinno się rozpocząć zabiegi?

Biologiczne starzenie się skóry zaczyna się około 25 roku życia nawet jeżeli nie jest to jeszcze widoczne. Twarz zmienia się z wiekiem: policzki opadają, usta zwężają się, pojawiają się  zmarszczki w kącikach ust. Postępujące z czasem zmiany sprawiają, że wygląda na zmęczoną. Tak więc drobne zmarszczki, które wcześniej wydawały się tak bez znaczenia, z czasem stają się coraz bardziej irytujące. Wczesne podjęcie interwencji sprawia, że ​​skóra dłużej wygląda młodziej.


  • Dlaczego kwas hialuronowy?
Dlaczego kwas hialuronowy?

Do zabiegów wykorzystywane sążne preparaty kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy jest w 100% przyswajalnym produktem naturalnym i ważną częścią ludzkiego organizmu. W odpowiednim stężeniu gwarantuje nawilżenie, elastyczność i sprężystość skóry.

Z biegiem czasu i w zależności od indywidualnych czynników stężenie kwasu hialuronowego w skórze właściwej stopniowo spada, co skutkuje utratą objętości i elastyczności. Skóra staje się bardziej sucha, wiotka i pomarszczona.


  • Czy zabieg jest bezpieczny?
Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy to naturalny, biodegradowalny produkt, który nie wymaga testu tolerancji.


  • Jakie dobierane są preparaty do wypełnień?
Jakie dobierane są preparaty do wypełnień?

Zależnie od głębokości deficytów i oczekiwanego efektu do wypełnień stosuje się  preparaty kwasu hialuronowego w różnych stężeniach. Oferowana  gama produktów umożliwia natychmiastowe, indywidualnie dopasowane wypełnienie zmarszczek oraz natychmiastowy widoczny efekt ujędrnienia lub powiększenia


  • Czy rezultat jest od razu widoczny?
Czy rezultat jest od razu widoczny?

Wyniki można zobaczyć natychmiast po wstrzyknięciu.


  • Czy rezultat jest trwały?
Czy rezultat jest trwały?

Dzięki innowacyjnej technologii oraz działaniu antyoksydacyjnemu Pan dr n. med. Norbert Karasiński gwarantuję naturalny długotrwały efekt nawet do 18 miesięcy.


PRZED
PO

Zabiegi estetyczne twarzy i szyi

PLIKI PDF. DO POBRANIA


ZGODA NA ZABIEG


e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 300 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny NZOZ GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © NZOZ GYN-CARE