Zabiegi lecznicze w uroginekologii, ginekologii estetycznej i medycynie estetycznej

Labioplastyka – korekta chirurgiczna warg sromowych mniejszych

Wykonuje:
dr n. med. Norbert Karasiński

W NZOZ GYN-CARE oferujemy korekcję chirurgiczną warg sromowych mniejszych. Redukcja warg sromowych mniejszych jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów w okolicy intymnej. 

Wskazania do zabiegu

Istnieje wiele powodów do labioplastyki inaczej nazywanej chirurgiczną  redukcji warg sromowych wewnętrznych. Wskazaniami do zabiegu są zbyt duże wargi sromowe ograniczające aktywność fizyczną taką jak jazda na rowerze, czy jazda konna. Innymi powodami może być skrepowanie i dyskomfort podczas stosunku płciowego, noszenia obcisłych spodni czy wizyt w saunie. Dzięki operacyjnej korekcji warg sromowych pacjentki zyskują nowe nastawienie do życia i sprawności seksualnej.

  • Jak przebiega zabieg?
Jak przebiega zabieg?

Zabieg można wykonać w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. 

W trakcie chirurgicznej redukcji warg sromowych wycinana jest nadmiar tkanki warg sromowych mniejszych w kształcie litery V. Następnie górna i dolna krawędź są zszywane, aby przyspieszyć proces gojenia. Stosowane przeze mnie techniki operacyjne zapewniają, że chirurgicznie zredukowane wargi sromowe zachowują swój normalny kontur, kolor i anatomię. Jednocześnie na życzenie pacjentki można usunąć nadmiar tkanki na łechtaczce – tzw. kaptur łechtaczkowy. Po obu operacjach nie ma widocznych blizn.Labioplastyka – korekta chirurgiczna warg sromowych mniejszych

PLIKI PDF. DO POBRANIA


ZGODA NA ZABIEG


e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 300 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny NZOZ GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © NZOZ GYN-CARE