Zabiegi lecznicze w uroginekologii, ginekologii estetycznej i medycynie estetycznej

O-Shot (znany również jako „zastrzyk orgazmu”) i G-Shot (powiększenie punktu G)

Wykonuje:
dr n. med. Norbert Karasiński

W NZOZ GYN-CARE oferujemy zabiegi O-Shot i G-Shot przeznaczone są dla kobiet chcących poprawić doznania seksualne, kobiet z zaburzeniami libido, brakiem orgazmów, suchością pochwy.

  • Dlaczego osocze bogatopłytkowe?
Dlaczego osocze bogatopłytkowe?

Do zabiegów O-Shot i G-Shot wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe (platelet rich plasma – PRP), które jest jednym z najlepszych symulatorów tkankowych, który pobudza naturalne procesy regeneracyjne.


  • Jaki działa zabieg?
Jaki działa zabieg?

W przypadku zabiegów O-Shot i G-Shot  poprawa ukrwienia, napięcia i uwrażliwienia stref erogennych prowadzi do wzmocnienia doznań intymnych i zwiększenia libido.


  • O-Shot
O-Shot

O-Shot polega na ostrzyknęciu łechtaczki i przedsionka pochwy osoczem bogatopłytkowym (platelet rich plasma – PRP). Zabieg wzmacnia doznania erotyczne i reakcję na orgazm. Nie tylko znamiennie poprawia zdrowie seksualne, ale również może pomóc w leczeniu nietrzymania moczu.


  • G-Shot
G-Shot

G-Shot to zabieg ostrzyknięcia osoczem bogatopłytkowym (platelet rich plasma – PRP) punktu G. Powiększenie punktu G poprawia doznania intymne, pozwala czerpać większą przyjemność ze współżycia.


  • Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu O-Shot i G-Shot?
Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu O-Shot i G-Shot?

Efekty pojedynczych zabiegów osoczem bogatopłytkowym utrzymują się do około 2 lat, choć niektóre badania sugerują, że powtórzenie zabiegu w odstępie od  sześciu do dwunastu miesięcy może przedłużyć jego skuteczność.e – konsultacja

Koszt porady za pomocą systemów teleinformatycznych to 300 PLN, płatne przelewem na konto na dzień przed planowaną konsultacją.

Gabinet Ginekologiczny NZOZ GYN-CARE
30 1090 1056 0000 0001 4138 8451

Wszelkie prawa zastrzeżone © NZOZ GYN-CARE